На главную страницу

- News -
- CEDIP -
- UDIP -
- Training -
- Special training -
- Children diving -
- Instructors -
- Diving centers -
- Festival - Underwater fantasies -
- Gallery -
- Divers story -
- Contacts -

Міжнародний фестиваль дитячої творчості

    Одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності Товариство українських професійних інструкторів підводного плавання бачить у популяризації знань про підводний світ серед молоді та виховання нового покоління підводників. UDIP є одним з організаторів Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії».

    Фестиваль «Підводні фантазії» у співпраці зі Всесвітнім фестивалем зображення підводного світу (Марсель, Франція) проводиться тридцять п'ятий рік. Щорічно в ньому беруть участь 5 - 8 тисяч дітей з України, Польщі, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших країн. З умовами фестивалю можна ознайомитися в Положеннях  35-го Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії».

    На підсумковій виставці проходить урочисте нагородження переможців. Автори кращих робіт отримують призи, медалі, дипломи. За роки роботи Фестивалю понад 30 дітей - призерів зі своїми викладачами здійснили поїздку до Франції на Всесвітній фестиваль зображення підводного світу. Імена переможців 2024 року можна подивитися в Підсумках 35 фестивалю «Підводні фантазії». А підсумки минулих років - в архівах 34-го, 33-го, 32-го, 31-го, 30-го, 29-го, 28-го, 27-го,  26-го, 25-го, 24-го, 23-го, 22-го, 21-го, 20-го, 19-го, 18-го, 17-го, 16-го, 15-го, 14-го, 13-го и 12-го фестивалів

    У різних містах України та за кордоном постійно проводяться виставки «Підводні фантазії» з кращих дитячих робіт різних років. Деякі з них можна побачити на цьому сайті.

    Наші контакти: телефон моб. +38 050 163 93 32, +38 050 809 24 68 (Viber), e-mail: podvodnyefantazii@gmail.com
   Голова Оргкомітету - Котельва Олена Костянтинівна.

Запрошуємо відвідати наш виставковий зал.


Директор Всесвітнього фестивалю Даніель Мерсьє на урочистому нагородженні переможців у Донецьку.

Знаменитий французький підводний художник Андре Лабан під час роботи Журі Донецького фестивалю.

Жан-Мішель Кусто вітає українку Тамілу Заболотню - переможницю конкурсу афіш у Франції.   первая страница*

© UDIP - Товариство українських професійних
інструкторів підводного плавання